Kadıköy Şubemize Hoşgeldiniz

Kadıköy temizlik firması olarak evlerinizde ki halı,koltuk, yorgan, battaniye, perde, yatak vb temizlik hizmetlerini yaparak hayatınızda kolaylık sağlamak için varız. Kadıköy halı yıkama firmamız tüm halı çeşitlerinin yıkama işlemini yapmaktadır. Halılarınızda kusursuz ve derinlemesine bir temizlik arıyorsanız bizimle çalışmalısınız. Halılarınız çok kirlendi ise veya çıkması zor lekeler varsa daha önce halı yıkattığınız firmalardan memnun değilseniz birde bizi deneyin.

Konusunda uzman bilgili, tecrübeli bir ekibe ve ileri teknoloji halı temizleme makinelerine sahibiz. Kullandığımız temizlik makzemeleri tse standartlarına uygun bitkisel şampuanlardır. Ve ayrıca halı yıkama  işinde hiçbir aşamayı hafife almıyoruz. Temizliğini yaptığımız ürünlerin her yıkama aşamasını uygun tekniklerle , titizlikle ve sonuca odaklı çalışarak % 100 müşteri memnüniyeti sunuyoruz.

Kadıköy halı yıkama fabrikası olarak firmamızda kimyasal ve insan sağlıgına zararlı hiç bir ürün ve madde kulanılmamaktadır. sizde gerçek halı yıkama hizmeti almak için lütfen bizi arayınız sipariş tel: 0216 316 85 25 

Hizmetler

Kadıköy Yerinde Halı Yıkama

Kadıköy Yerinde Halı Yıkama firmamız Kadıköy'un  t ...

Kadıköy Yorgan yıkama

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar öneml ...

Kadıköy Halı Tamiri

Halı tamiri dediğimizde eldokuma halılarda oluşan her türlü bozul ...

Kadıköy Perde Yıkama

Kadıköy Perde Yıkama firması olarak tüm perde çeşitlerinin temizl ...

Kadıköy Koltuk Yıkama

Evinizde veya ofisinizde ki koltuklar tam olarak kirlenmese ...

Kadıköy Halı Yıkama

Siz değerli müşterilerimize sizin içinde bizim içinde çok de ...