Halı Yıkama

Halı adam halı yıkama fabrikası halı temizliği ve ev tekstili temizliği konusunda lider halı yıkama firmalarından birisidir. Halı adam halı yıkama fabrikası tesislerinde tam otomatik halı yıkama makinesi ,halı kurutma makinesi, halı toz alma makinesi, halı sıkma makinesi kapalı ortamda ki askıları ve halı kurutma fanları ile yıkama işlemi yapan profesyonel bir firmadır.

Halı adam halıyıkama firması bu sektörde ki en kaliteli firma olmanın yolunun temiz  halı yıkamaktan gectiğinin bilincinde olan bir firmadır. Bunun içinde makine parkurumuzla kullandığımız temizlik malzemelerinin kalıtesi ile ve tecrubeli elemanlarımızla siz değerli muşterilerimizin hizmetindeyiz.

Değerli müşterilerimiz sizin içinde bizim içinde değerli olan halılarınızı Halıadam halı yıkama fabrikasında nasıl yıkadığımızı anlatmak isteriz. Halı yıkama işlemi bir çok aşamalardan oluşmaktadır.İlk aşama halıların tozlarının alınması işlemidir. Tesisimizde tüm halılar yıkanmadan önce mutlaka toz makinesinde tozlardan arındırılır. Ardından tam otomatik halı yıkama makinesinin  konulan halılar , halı çeşidine uygun yıkama programi ile ıslatma, şampuanlama, fırcalama, ( oniki adat fırcadan gecerek ) durulama, vakumlama ve tarama  varsa cıkmayan lekere işlem yapma aşamalarından gecerek yıkanır. Halı yıkama işlemi gerçek temizliğe ulaşılana kadar sürdürülür.Yıkama işlemi biten halı sıkma makinesınde sudan tamamen arındırılır. % 90 kuruyan halılar nemden arınmak için kapalı ortamda nem alma makinesiyle tamamen kurutulup adresinize teslime hazır hale getirilir. Biz Halı adam halı yıkama firması olarak gerçek halı temizliğini profesyonel anlayışla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetler

Kilim Yıkama

Kilimler oldukca fazla çeşidi olan, her zaman daha değerli v ...

Halı Yıkama firmaları

Halı yıkama firmasının güvenilir bir firma olup olmadığını özelli ...

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halının çeşidine, yapısına dokuma tekniğine ...

Halı Nasıl Yıkanır

2005 yılında kurulan halı adam halı yıkama fabrikası ; eğitimli p ...

Halı Temizliği

Halı temizliği dendiği zaman aklımıza halı yıkama gelmektedir fak ...

Yün Halı Yıkama

Yün halılar makinede dokunsa bile farklı yıkama teknikleri kullan ...

Halı Yıkama Fabrikası

Bir halı yıkama firmasına  halı yıkama fabrikası  deneb ...