Halı Tamiri

El dokuma halı tamircisi olarak firmamız 2005 den beri el halı tamiri, ipek halı tamiri ve buna benzer bütün dünya halılarını profesyonel olarak tamir ve bakımnı yapmaktadır. Orijinal veya dikme saçak olsun boya karışımları ve çürümeler konusunda uzmandır.

Bu sektörde uzman ve profesyonel ekibimiz bütün sorunlarınıza titizlikle kesin çözüm bulabilmektedir. Zira Türk halıları  Türk ustalar İran halılarnı İranlı ustalarımızla tarafından tamir etmekteyız. Halı tamir atölyemizde özellikle branşında yıllarını vermiş  tecrübeli el dokuma halı tamir ustaları ile çalışmaktayız. 

El dokuma halıların sacakları yanlış temizlik sonucu yırtılabilir. çürüye bilir.  Fazla trafik sebebiyle deforme olabilir. Çok fazla güneşe maruz kalıp belli bölgesinin renginde solma olabiir.  Kullanım esnasında dökülen maddeler halınıza zarar verebilir.  Halınızı serdiğiniz veya muhafaza ettiğiniz ortamda ıslana bilir veya nem alarak hasar görebilir. Sererken, temizlerken veya herhangi bir nedenle yırtılabilir.  Saydığımız bu sebepten veya buna benzer her gangi bir sebeple el dokuma halınız hasar alırsa biz sizlere % yüz memnün kalacağınız onarım hizmeti sunuyoruz.

Hizmetler

halı tamiricisi

El dokuma halı tamircisi olarak firmamız 2005 den beri el halı ta ...

Halı Gövde Tamiri

Halı gövdesi demek halının sacak ve zincır hariç tüm bölümünü kap ...

İpek Halı Tamiri

Bulunduğu tüm mekanlara güzel görüntüler katan, kullanımı, z ...

Halı Saçak Tamiri

Yoğun Kullanımlardan Dolayı Halılarınız  Püskül yada Sa ...

Antika Halı Tamircisi

Ülkemizde Antika Halı Tamiri yapan atölyelerin Artmasıyla ile Han ...