El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama İşlemi Halı Adam Halı Yıkama Fabrikasın’da el dokuma halılar ve kilimler kesinlikle tek tek yıkanır.

El dokuma halılar, Yün halılar ve diğer halılar Tozlarından arındırılan El dokuma halılar otomatik halı yıkama makinemizde yıkandıktan sonra hemen sıkma makinesinde Sıkılır. El dokuma halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli ve El Dokuma Halı Yıkama Konusunda eğitimli olduğundan hiç bir Problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamak da oldukça önemlidir. Yıkama esnasında zarar gören halı telafısi mümkün olmayan sonuçlar doğurur. Eldokuma halı yıkama işleminde kullanılan şampuuan , yıkama esnasında ki fırca, sıkma makinesi ve hatta kurutma halının yıkama ve kurutma siesesine uygun olmasıgerekir. Bu acıdan oldukça değerli olan el halılarınızı bilmediğinin veya prfesyonel olmayan halı yıkama yerlerine vermeyın.

Dokuma halıların uzun ömürlü ve parlak görünümlü olabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bunun için haftada 1 veya 2 kez tüylerinin yatık yönüne doğru elektrik süpürgesiylesüpürülmelidir. Kesinlikle silkelenmemelidir, çünkü esneme yapabilirler Ayrıca rutubet ve nemden uzak tutmak gerekir. Nem almış ise mutlaka havalandırılmalıdır. Saçakları dökebileceği için çamaşırsuyu gibi maddelerle beyazlatılmamalı, tarak ve benzeri aletlerle taranmamalıdır. Kuru temizlemeye verilmemelidir.

YIKAMA İŞLEMİNİ YAPTIĞIMIZ HALI ÇEŞİTLERİ

Milas Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama,Hereke Halı Yıkama,İspartaHalı Yıkama,LadikHalı Yıkama, Bünyan Halı Yıkama,Çin HalısıHalı Yıkama, İpek Halı Yıkama,YağcıbedirHalı Yıkama, UşakHalı Yıkama, İranHalı Yıkama, türkmenHalı Yıkama, Yün Halı Yıkama, AfganHalısı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, YörükHalı Yıkama,

Hizmetler

İpek Halı Yıkama

İpek halılarınızı kesınlikle profesyonel bir halı yıkama firmasın ...

Çin Halı Yıkama

Çın halı yıkama işlemi esnasında uygulanan temizlik metodu d ...

El dokuma Halı Temizliği

 El dokuma halılarının yıkama işlemlerini yapan personelleri ...

Nepal Halı Yıkama

Nepal halılar  el dokuma halılar arasında kullanım acısından ...

Milas Halı Yıkama

Milas halı yıkama işlemi uygun yıkama tekniği ve uygun halı yıkam ...

Hereke Halı Yıkama

Hereke halıları kalite acısında  dünyada ilk  üçe ...